Informacja

rejestracja

W naszych gabinetach można płacić kartami płatniczymi

visa


Medica_logo_mail

.

.

.

godlo_plebiscytu

.

..

Strona korzysta z plików cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach ułatwienia korzystania z naszych stron internetowych oraz dla celów statystycznych.. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności

Pracownia Rezonansu Magnetycznego PDF

Kraków ul. Zachodnia 7/10a

tel. 698 -115-115 lub 12 446-42-74

APARAT OTWARTY -BEZ KLAUSTROFOBII

Badania Rezonansem Magnetycznym kolana, stawu skokowego, stopy, dłoni, nadgarstka, łokcia.

W naszej pracowni wykonujemy badanie rezonansem magnetycznym MRI C-Scan włoskiej firmy Esaote. Urządzenie to posiada bogate oprogramowanie i bogaty zestaw cewek do diagnostyki narządu ruchu (kolana, stawu skokowego, stopy, dłoni, nadgarstka, łokcia).

Atutem tego urządzenia jest to, że wykonuje on badania za pomocą przyjaznego systemu otwartego. W przeciwieństwie do aparatów z systemem zamkniętym pacjent nie jest umieszczany wewnątrz tuby. Dla osób cierpiących na klaustrofobię jest to świetne rozwiązanie.

Aparat MRI C-Scan jest dobrym rozwiązaniem do przeprowadzania diagnostyki medycznej dzieci i młodzieży ponieważ posiada niskie natężenie pola magnetycznego (0,2 Tesli) oraz niski poziom hałasu. 

Aparat wykorzystywany w naszej pracowni rezonansu magnetycznego jest bezpieczny dla osób posiadających implanty stomatologiczne i ortopedyczne.

Ze względów technicznych nie wykonujemy badań z użyciem kontrastu.

Promocyjna cena badania 350 zł

W przypadku badania jednocześńie dóch stawów (na przykład dwa kolana)- 600 zł

- See more at: http://www.rehabilitacje.org/pracownia-rezonansu-magnetycznego#sthash.YRDLwerf.dpuf